1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Konkurs recytatorski roztrzygnięty

Dnia 24 listopada br., odbył się w naszej szkole, Międzywojewódzki Półfinał Konkursu Recytatorskiego o Laur Haliny Poświatowskiej. Patronat honorowy nad konkursem sprawowali wielkopolski kurator oświaty oraz wojewoda wielkopolski. W murach naszej szkoły gościliśmy ponad 130 recytatorów z całego województwa wielkopolskiego. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach młodszej i starszej. W kategorii młodszej pierwsze miejsce zdobyła Sonia Samelczak z SP w Lipnie, natomiast w kategorii starszej Patrycja Niemiec z LO w Zbąszyniu. Gratulujemy zwycięzcom, i trzymamy kciuki 2 grudnia, kiedy to odbędzie się finał konkursu w Świebodzinie, a recytatorzy walczyć będą między innymi o pióro Prezydenta Rzeczypospolitej.

Zapraszamy do galerii

IMG 6007

IMG 6134

Czytany 363 razy