1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Sukces naszych dziewcząt w tenisie stołowym

17 października 2014 roku w II Liceum Ogólnokształcącym w Lesznie odbyła się licealiada w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły dziewcząt oraz jeden zespół chłopców. Ostatecznie I miejsce w rozgrywkach dziewcząt zajęły nasze uczennice w składzie: Grażyna Cieśla, Wiktoria Kucharczak, Alicja Walczak  oraz Sandra Ciesielska. Oto skład pozostałych drużyn z naszej szkoły:  Magdalena Dudziak, Agata Tutak, Paulina Wożniak oraz Piotr Wódczyński, Łukasz Czternaścik i Tomasz Lubiatowski. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Tomasz Wein

tenis stołowy 2014

tenis stołowy 2014a

tenis stołowy 2014b

tenis stołowy 2014 d

tenis stołowy 2014 e

 

Czytany 2734 razy