1 LO w Lesznie

Lewa kolumna

Artykuły

Srebro siatkarek

5 lutego 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta Leszna w piłce siatkowej dziewcząt. Do finału zakwalifikowały się cztery drużyny : II LO, III LO, ZSE oraz nasza. Pierwszy mecz nasze siatkarki wygrały 2:0 z zespołem III LO. W finale po zaciętym meczu uległy 1:2 zespołowi II LO. W naszej drużynie grały : Wiktoria Żyto, Julia Apolinarska, Daniela Kiełczewska, Weronika Zawidzka, Dominika Borowiak, Dominika Biernaczyk, Patrycja Malak, Katarzyna Duda, Magdalena Wróblewska, Milena Panicz, Zuzanna Michalak, Klaudia Karwatka i Natalia Weber. 

Dwa dni wcześniej 3 lutego 2015 roku odbyły się Mistrzostwa Miasta Leszna w piłce siatkowej chłopców. Nasza drużyna w finale zajęła 4 miejsce. Siatkarze reprezentujący naszą szkołe to : Karol Pawlisiak, Cezary Kaczmarek, Filip Sowiński, Mateusz Drost, Piotr Klemczak, Bartosz Wlaźlak, Paweł Szczepaniak, Kacper Zieliński, Miłosz Pieczyński, Filip Wilczyński i Eryk Kucharski.

Dziękujemy za zaangażowanie i walkę do końca. Szczególne podziękowania dla maturzystów, którzy po raz ostatni reprezentowali naszą szkołę.

siatka 2015

siatka 2015a

siatkowa chlop

Czytany 1370 razy